Fox International - Риболовні бренди
Головна » Риболовні бренди

Fox International

03.11.2013, 14:43
Щодня мільйони риболовів по всьому світу користуються товарами від Fox International.
У Фокс тепер є бренди в різних видах рибної ловлі: спінінг, карпфішинг, морська риболовля, матч. І, по крайній мірі, на Європейському ринку риболовної продукції, Fox International займає одне з перших місць.

Майже півстоліття тому, Кліфф Фокс (який досі очолює компанію) запустив виробництво в Ессексі (Великобританія). І першим продуктом була лінійка, якою риболови могли перевірити розмір риби відповідно до встановлених норм.

Але попит на риболовні товари швидко зростав, і потрібно було розширювати і розвивати виробництво. Це все історія... З часом, залишивши штаб-квартиру у Великобританії, почав діяти новий завод на кордоні Бельгії та Голландії. Компанія переросла у справжнього гіганта серед виробників риболовних товарів.

Наразі, Фокс - одна з найбільших компаній по виробництву риболовних снастей в Європі. Постачає продукцію до 30-ти країн світу, включаючи Європу та США. Працюють на фірмі більше 100 чоловік по всій Європі. Вони займаються розробкою, дизайном, тестуваннням, реалізацією продукції.

Серед останніх велики новинок снастей: котушки Stratos Magnesium, сумки-бокси MSB, а також коропові вудилища SFD. Часи змінюються - змінюється і продукція. Металеві лінійки замінилися електронними сигналізаторами покльовок...

Fox International ltd і зараз не стоїть на місці, і продовжує нововведення і розвиток продукції для забезпечення рибалок по всьому світу якісним риболовним спорядженням. Окрім того, Фокс представляє дочірні бренди, що спеціалізуються теж на різних видах риболовної продукції: Fox Rage, Fox Specialist, Fox Predator, Fox Sportfishing.

Update 09.2015: Фокс куплений двічі за останні 14 місяців.

Update 11.2015: Представлено сомову програму Fox Rage Cat.

Переглядів: 2403 | Рейтинг: 3.5/2
Веб-сайт (каталог продукції) фірми: http://www.foxint.com/

Останні новинки снастей Fox International
Все про: карпфішинг Fox, снасті Fox, риболовний бренд Fox, компанія Fox, історія Fox, риболовні товари Fox
Всього коментарів: 0
avatar